نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه

تاریخ :…../…../………

شماره :…………………

بسمه تعالی

 

 

قراداد پشتیبانی و نگهداری کامپیوتر و شبکه

 

 

طرفین قرارداد :

این قرارداد بین آقای …………………………. به آدرس : تهران ، شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، نبش گستان 3 ، برج افق ، ط 9 ، واحد 71 ، تلفن تماس :  ……………………………. و آدرس ایمیل : ……………………………………که از این پس مجری نامیده می شود و از یک طرف شرکت …………………………….     به آدرس : ……………………………………………………………………………………………

تلفن تماس : ……………   و آدرس ایمیل : ………………………………….  که از این پس کارفرما نامیده می شود ، منعقد می گردد .

ماده 1 ) موضوع قرارداد :

موضوع قرارداد عبارت است از پشتیبانی نرم افزاری ، سخت افزاری ، عیب یابی کامپیوتر ها و بروزرسانی نرم افزار ها و مشاوره کارفرما در حوزه IT  می باشد . تجهیزات مورد قرارداد به شرح مجموعه تعداد …….. دستگاه سرور  ……… دستگاه کامپیوتر  …………  موضوع این قرارداد است که در محل آدرس ذکر شده کارفرما می باشد .

 • تبصره 1 : در مورد دستگاه ها و نرم افزار های خاص شامل دوربین های مداربسته ، اتوماسیون اداری ، نرم افزار های مالی و اداری در مواقع بروز مشکل ، پشتیبانی با شرکت اصلی ( فروشنده ) می باشد .
 • تبصره 2 : ساعات اداری ارائه خدمات از طرف مجری در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 17 و روز های پنج شنبه از ساعت 9 الی 13 می باشد .

ماده 2 ) مدت قرارداد :

 • مدت قراداد از تاریخ ………………….. تا ……………….. به مدت ………. می باشد .
 • تبصره 3 : ادامه این قراداد پس از پایان مدت زمان قرارداد با توافق مجدد طرفین امکان پذیر می باشد .

­  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

 

ماده 3 ) مبلغ قراداد :

 • این قرارداد به صورت سه ماهانه به مبلغ …………………… ریال ( به حروف …………………..ریال )
 • که مبلغ در پایان هرماه از سوی کارفرما پرداخت می شود . که این پرداخت به منزله رضایت کارکرد کارفرما از خدمات ارائه شده ماه قبل می باشد .
 • مبلغ قرارداد خالص بوده و در صورت کسر مبلغ از سوی کارفرما ، کسورات به عهده کارفرما می باشد .

ماده 4 ) تعهدات مجری :

 • مجری متعهد می گردد در یک روز در ماه جهت انجام امور نگهداری سیستم به محل کارفرما مراجعه نماید .
 • مجری متعهد می گردد در صورت موارد اضطراری به صورت نامحدود جهت انجام امور به محل کارفرما مراجعه نماید .
 • مجری در ساعات کاری آماده پاسخگویی و انجام در خواست کارفرما به صورت ریموت ( از راه دور ) می باشد .
 • مجری متعهد می گردد کلیه اطلاعات کارفرما شامل فایل های موجود در شرکت ، اطلاعات سخت افزاری و نرم افزار ، مکاتبات ایمیلی رمز های ورود به سرور ، دستگاه های خاص شامل: مودم ، اکسس پوینت و رمز های مربوط به بانک های اطلاعاتی SQL و سایر اطلاعات مربوط به کارفرما و سیاست های کاری در حوزه IT  را که در اختیار دارد ، چه در زمان اجرای قرارداد و چه بعد از اتمام قرارداد محرمانه تلقی نموده و از افشای آن به دیگران خودداری نماید .
 • تشخیص خرابی قطعات و همچنین تعویض آن قطعات با مجری می باشد . بدیهی است هزینه خرید قطعه و حمل و نقل بر عهده کارفرما می باشد .
 • این قرارداد شامل خرابی های ناشی از آتش سوزی ، جابجایی غلط ، نوسانات برق ، تخریب عمدی و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز نمی باشد که در این صورت هزینه به صورت جداگانه از کارفرما دریافت خواهد شد .
 • مجری متعد می گردد که در هر گونه اختلاف پرداخت و یا محاسبات با مبلغ قرارداد هیچ گونه تهدیدی در مورد افشای اطلاعات و یا عدم ارائه رمز سرور ها ننماید .

 

 

 

  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

ماده 5 ) تعهدات کارفرما :

 • کارفرما متعهد می گردد که کلیه نکات ایمنی در حد متعارف که توسط مجری تعیین می گردد را رعایت نماید .
 • کارفرما متعهد می گردد درخواست خود را حداقل به یک روش از روش های ارتباطی شامل : ارسال ایمیل به آدرس ………………………… یا به شماره تلفن ……………………..-021 و یا خط مستقیم پیشتیبانی فنی کارشناس به شماره …………………………… اطلاع برساند که هر کدام از این روش ها گزارش مجری محسوب می گردد .
 • کارفرما متعهد می گردد بدون هماهنگی با مجری از افراد متفرقه جهت تعمیر ، تغییر ، بازدید سرور ، نصب نرم افزار و تجهیزات مرتبط با کامپیوتر و شبکه استفاده ننماید .
 • کارفرما متعهد می گردد نسبت به پرداخت کلیه فاکتور ها و هزینه های اضافی که به صورت ماهیانه از سوی مجری به امور مالی شرکت کارفرما ارسال می گردد در زمان مقرر اقدام نماید .

ماده 6 ) حوادث غیر مترقبه ( فورس ماژور ) :

به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل از قبیل جنگ ، اعتصاب ، آتش سوزی ، زلزله ، قطع ارتباط مخابراتی ، وضع قوانین و مقررات دولتی به گونه ای که انجام تعهدات موضوع قرارداد را منتفی نماید ، مسئولیتی متوجه مجری و کارفرما نخواهد بود .

ماده 7) فسخ قرارداد :

در صورتی که هر یک از طرفین به بخش یا تمامی تعهدات خود عمل ننماید ، طرف مقابل می تواند با ارسال اخطار کتبی با مهلت حداقل 15 روز اقدام به فسخ قرارداد نماید . در صورت فسخ این قرارداد ، کارفرما متعهد می گردد که کارمزد خدمات ارائه شده توسط مشاور تا زمان فسخ را به وی پرداخت نماید .

ماده 8 ) تعداد نسخ قرارداد :

این قرارداد در 8 ماده و 3 تبصره در دو نسخه تنظیم ، که هریک از نسخ آن دارای حکم واحد است و پس از امضا و مبادله بین طرفین لازم الاجرا خواهد بود .

 

 

  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارتباط واتس اپ