نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه

تاریخ :…../…../………

شماره :…………………

بسمه تعالی

 

 

قراداد پشتیبانی و نگهداری کامپیوتر و شبکه

 

 

طرفین قرارداد :

این قرارداد بین آقای …………………………. به آدرس : تهران ، شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، نبش گستان 3 ، برج افق ، ط 9 ، واحد 71 ، تلفن تماس :  ……………………………. و آدرس ایمیل : ……………………………………که از این پس مجری نامیده می شود و از یک طرف شرکت …………………………….     به آدرس : ……………………………………………………………………………………………

تلفن تماس : ……………   و آدرس ایمیل : ………………………………….  که از این پس کارفرما نامیده می شود ، منعقد می گردد .

ماده 1 ) موضوع قرارداد :

موضوع قرارداد عبارت است از پشتیبانی نرم افزاری ، سخت افزاری ، عیب یابی کامپیوتر ها و بروزرسانی نرم افزار ها و مشاوره کارفرما در حوزه IT  می باشد . تجهیزات مورد قرارداد به شرح مجموعه تعداد …….. دستگاه سرور  ……… دستگاه کامپیوتر  …………  موضوع این قرارداد است که در محل آدرس ذکر شده کارفرما می باشد .

 • تبصره 1 : در مورد دستگاه ها و نرم افزار های خاص شامل دوربین های مداربسته ، اتوماسیون اداری ، نرم افزار های مالی و اداری در مواقع بروز مشکل ، پشتیبانی با شرکت اصلی ( فروشنده ) می باشد .
 • تبصره 2 : ساعات اداری ارائه خدمات از طرف مجری در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 17 و روز های پنج شنبه از ساعت 9 الی 13 می باشد .

ماده 2 ) مدت قرارداد :

 • مدت قراداد از تاریخ ………………….. تا ……………….. به مدت ………. می باشد .
 • تبصره 3 : ادامه این قراداد پس از پایان مدت زمان قرارداد با توافق مجدد طرفین امکان پذیر می باشد .

­  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

 

ماده 3 ) مبلغ قراداد :

 • این قرارداد به صورت سه ماهانه به مبلغ …………………… ریال ( به حروف …………………..ریال )
 • که مبلغ در پایان هرماه از سوی کارفرما پرداخت می شود . که این پرداخت به منزله رضایت کارکرد کارفرما از خدمات ارائه شده ماه قبل می باشد .
 • مبلغ قرارداد خالص بوده و در صورت کسر مبلغ از سوی کارفرما ، کسورات به عهده کارفرما می باشد .

ماده 4 ) تعهدات مجری :

 • مجری متعهد می گردد در یک روز در ماه جهت انجام امور نگهداری سیستم به محل کارفرما مراجعه نماید .
 • مجری متعهد می گردد در صورت موارد اضطراری به صورت نامحدود جهت انجام امور به محل کارفرما مراجعه نماید .
 • مجری در ساعات کاری آماده پاسخگویی و انجام در خواست کارفرما به صورت ریموت ( از راه دور ) می باشد .
 • مجری متعهد می گردد کلیه اطلاعات کارفرما شامل فایل های موجود در شرکت ، اطلاعات سخت افزاری و نرم افزار ، مکاتبات ایمیلی رمز های ورود به سرور ، دستگاه های خاص شامل: مودم ، اکسس پوینت و رمز های مربوط به بانک های اطلاعاتی SQL و سایر اطلاعات مربوط به کارفرما و سیاست های کاری در حوزه IT  را که در اختیار دارد ، چه در زمان اجرای قرارداد و چه بعد از اتمام قرارداد محرمانه تلقی نموده و از افشای آن به دیگران خودداری نماید .
 • تشخیص خرابی قطعات و همچنین تعویض آن قطعات با مجری می باشد . بدیهی است هزینه خرید قطعه و حمل و نقل بر عهده کارفرما می باشد .
 • این قرارداد شامل خرابی های ناشی از آتش سوزی ، جابجایی غلط ، نوسانات برق ، تخریب عمدی و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز نمی باشد که در این صورت هزینه به صورت جداگانه از کارفرما دریافت خواهد شد .
 • مجری متعد می گردد که در هر گونه اختلاف پرداخت و یا محاسبات با مبلغ قرارداد هیچ گونه تهدیدی در مورد افشای اطلاعات و یا عدم ارائه رمز سرور ها ننماید .

 

 

 

  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

ماده 5 ) تعهدات کارفرما :

 • کارفرما متعهد می گردد که کلیه نکات ایمنی در حد متعارف که توسط مجری تعیین می گردد را رعایت نماید .
 • کارفرما متعهد می گردد درخواست خود را حداقل به یک روش از روش های ارتباطی شامل : ارسال ایمیل به آدرس ………………………… یا به شماره تلفن ……………………..-021 و یا خط مستقیم پیشتیبانی فنی کارشناس به شماره …………………………… اطلاع برساند که هر کدام از این روش ها گزارش مجری محسوب می گردد .
 • کارفرما متعهد می گردد بدون هماهنگی با مجری از افراد متفرقه جهت تعمیر ، تغییر ، بازدید سرور ، نصب نرم افزار و تجهیزات مرتبط با کامپیوتر و شبکه استفاده ننماید .
 • کارفرما متعهد می گردد نسبت به پرداخت کلیه فاکتور ها و هزینه های اضافی که به صورت ماهیانه از سوی مجری به امور مالی شرکت کارفرما ارسال می گردد در زمان مقرر اقدام نماید .

ماده 6 ) حوادث غیر مترقبه ( فورس ماژور ) :

به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل از قبیل جنگ ، اعتصاب ، آتش سوزی ، زلزله ، قطع ارتباط مخابراتی ، وضع قوانین و مقررات دولتی به گونه ای که انجام تعهدات موضوع قرارداد را منتفی نماید ، مسئولیتی متوجه مجری و کارفرما نخواهد بود .

ماده 7) فسخ قرارداد :

در صورتی که هر یک از طرفین به بخش یا تمامی تعهدات خود عمل ننماید ، طرف مقابل می تواند با ارسال اخطار کتبی با مهلت حداقل 15 روز اقدام به فسخ قرارداد نماید . در صورت فسخ این قرارداد ، کارفرما متعهد می گردد که کارمزد خدمات ارائه شده توسط مشاور تا زمان فسخ را به وی پرداخت نماید .

ماده 8 ) تعداد نسخ قرارداد :

این قرارداد در 8 ماده و 3 تبصره در دو نسخه تنظیم ، که هریک از نسخ آن دارای حکم واحد است و پس از امضا و مبادله بین طرفین لازم الاجرا خواهد بود .

 

 

  مهر و امضا کارفرما                                                                                                                                مهر و  امضا مجری

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با سلام
“””تهران خانه ی کسب و کار است. شرکت های زیادی در پایتخت مشغول کار هستند. این در حالی است که تعداد شرکت های معتبر پشتیبانی شبکه از تعداد انگشتان دست نیز کمتر است. “””
شما که یکی از همون انگشتها هستید بهتر نیست حداقل متن قرارداد رو بجای کپی پیست از جای دیگه، خودتون آماده کنید؟
ما خیلی خوشحالیم که نه تنها شما بلکه بسیاری از سایتهای صفحه اول گوگل ما رو الگوی متن سایتشون، نحوه معرفی خدماتشون و سایر چیزها قراردادن. این نشون میده که خودتون می دونید در چه جایگاهی هستید و می دونید ما در چه جایگاهی هستیم.
انشالا که سطح کیفیت خدماتتون هم بتونید کپی برداری کنید
موفق باشید