پیام کوتاه – پیامک تبلیغاتی

جهت دریافت مشاوره با شماره 731 137 22 021 تماس حاصل فرمایید

پیام کوتاه یا اس ام اس تبلیغاتی چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در زندگی روزمره، پیام های متنی ساده ترین و سریع ترین راه برقراری ارتباط است. با استفاده از پیام های متنی برای ارسال پیام های تبلیغاتی پیامک برای رویداد شما هیچ متفاوت نیست. این بدان معناست که شما می توانید به سرعت و به آسانی مشترکان خود را بسازید و همکاری خود را افزایش دهید. این مزایای شگفت انگیز را برای رویداد شما به ارمغان می آورد.

یک پیام تبلیغاتی پیامی است که توسط یک نام تجاری به مشتریان ارسال می شود و آنها را در مورد تبلیغات، تخفیف ها و پیشنهادات مطلع می کند. پیام تبلیغاتی یکی از اقداماتی است که بازاریابان برای افزایش مشارکت مشتری و فروش انجام می دهند.

تبلیغات در گوگل

تفاوت بین اس ام اس عملیاتی و تبلیغاتی چیست

اس ام اس های عملیاتی پیام هایی هستند که برای ارسال سفارش و رزرو هشدارها و پیام های اطلاع رسانی به مشتریان ثبت شده استفاده می شود. این پیام ها برای اهداف بازاریابی نیست. آنها بدون در نظر گرفتن وضعیت بدون هیچ محدودیت زمانی، به تمام گیرندگان ارسال می شوند. اس ام اس عملیاتی می تواند از طریق یک فرستنده شناسه 6 شخصیتی که شرکت انتخاب می کند شناسایی شود. این شناسه باید با نام شرکت یا محصول مرتبط باشد.

پیامک تبلیغاتی برای ارسال پیام های بازاریابی و فروش است. آنها فقط برای شماره های انتخاب شده تحویل می شوند. اس ام اس تبلیغاتی باید بین 9 صبح تا 9 بعد از ظهر ارسال شود. پیغام های تبلیغاتی دارای یک فرستنده شناسه 6 کاراکتر مشخص شده توسط اپراتور شبکه است.

تبلیغات در گوگل

افزایش حضور، سیار شگفت انگیز

شما می توانید با ارسال یک پیام متنی روز قبل از رویداد خود، حضور افراد را افزایش دهید. متن به سادگی می تواند به مهمانان مکان و زمان رویداد را یادآوری کند. در نتیجه احتمال حضور و بازدید هر یک از مشترکین می تواند از طریق چک کردن پیام هایشان افزایش پیدا کند علاوه بر اینکه تمام اطلاعاتی که نیاز دارند در اختیارشان هست.

 

ارسال پیام های تبلیغی بسیار موثر است و این به این دلیل است که آنها ساده هستند و کارهای شگفت انگیزی انجام می دهند. چنین روش ساده ای در روزمره ارتباطات می تواند بسیار قدرتمند باشد اگر درست استفاده شود.

پیام های متنی تضمین 90 درصدی برای خوانده شدن دارند، مردم پیام های اس ام اس را باز می کنند و 98 درصد آن ها رامی خوانند. این یک تفاوت آشکارا در مقایسه با ایمیل است، که فقط 20٪ از آنها خوانده میشود.

مدیریت و کاهش هزینه های کلیک
فعالسازی سریع تبلیغات
گزارش دهی منظم
ارائه اکانت اختصاصی

به غیر از اینکه کوتاه و شیرین، فوری و قابل دسترسی است، چه چیزی SMS را خیلی بزرگ می کند؟

مخاطبان شما را گسترش میدهد، استفاده از اس ام اس در افزایش حضور شما شگفت انگیز است. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید پیام های خود را به مشتریان خود برسانید اما هر کدام از روش ها اثر خود را دارند.

برای مثال ارسال یک پیام متنی به مشترکین شما که آنها را از رویداد زمانی که اعلام می شودبا خبر کند این به مراتب بیشتر از پست رسانه های اجتماعی یا ایمیل دیده می شود. بنابراین افراد بیشتری را برای هدف خود جذب میکنید.

تبلیغات در گوگل

پیام تبلیغاتی چیست و چرا شما باید از اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید

یک پیام تبلیغی یک پیام متنی برای تبلیغ محصول، سرویس یا شرکت شما است. شما می توانید آنها را به صورت یکبار یا به عنوان بخشی از یک کمپین ارسال کنید. راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید از پیام های اس ام اس برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنید. این می تواند یک هشدار برای یک رویداد، پیشنهاد و یا حتی یک رقابت باشد. اس ام اس در دسترس و فوری است، به این معنی که شما میتوانید در استفاده از آنها خلاق باشید.

 

از دید شما، پیامک های اس ام اس سریع و آسان ایجاد و ارسال می شوند. به عنوان یک مشترک، آنها مستقیم، ساده و قابل دسترس هستند. ارسال پیام در کسب و کار باید بیشتر از ارسال پیامک در زندگی روزمره باشد که این باعث می شود پیام های تبلیغاتی علاوه بر کمپین بازاریابی در روند فعالیت شما نیز عالی باشد.

چگونه یک SMS تبلیغاتی بنویسیم

بازاریابان باید متن متناسب را برای بهبود اس ام اس تبلیغاتی خود بنویسند. در مطلب زیر برخی از نکات در مورد چگونگی ایجاد پیام های قانع کننده برای مشتریان SMS می باشد.

 

 • پیام و هدف خود را شخصی سازی کنید

شخصی سازی یک راه مطمئن برای ایجاد پیام تبلیغاتی عالی است. ضروری است که متن پیام ها را با در نظر گرفتن جمعیت شناسی مخاطبان خود، به عنوان مثال سن، جنسیت، شغل و غیره، پردازش کنید. همچنین، بسیار مهم است که پیامهایی را که در معیارهای مختلف بازاریابی نقش دارند،مشخص کنید. به این ترتیب، یک شرکت می تواند پیام های هدفمند ارسال کند که بیشتر  نظر دریافت کننده ها را جلب کند.

اگر این کار درست انجام شود مشتریان شما احساس خواهند کرد که هر پیام فقط برای آنها طراحی شده است!

 

 • تست کردن پیام های مختلف

این شگرد بازاریابان بزرگ است. آنها همیشه چیزهای جدید را آزمایش می کنند، حتی زمانی که شما از پیام های متنی و ارسال پیامک های تبلیغاتی استفاده می کنید، همیشه چیزی جدید را امتحان کنید. به جای پیوند یک شماره تلفن اضافه کنید به جای یک مقاله به یک ویدیو لینک کنید و …..

از طریق آزمون و خطا می توانید تعیین کنید که چه کاری برای کسب و کار شما مناسب است و بهترین راه چیست.

 

 • حرفه ای باشید

در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان خود از طریق اس ام اس تبلیغاتی از استفاده از کلمات عامیانه، اختصارات و شکلک ها خودداری کنید. جدا از این، در اینجا برخی نکات دیگر برای ایجاد پیام های جذاب و حرفه ای میپردازیم :

 • از ادبیاتی استفاده کنید که با هویت و سبک کار شما سازگار است.
 • اجازه استفاده از یک شکلک را دارید در صورتی که به مقدار قابل توجهی جذابیت پیام را بالا میبرد.
 • از علامت های سوال و علامت های زیاد استفاده نکنید.
 • استفاده از علامت تعجب و علامت سوال فقط در جایی که ضروری است

 

 • دقیق باش

بازاریابان باید اطمینان حاصل کنند که پیام های تبلیغاتی واضح و گویا باشند. به عنوان مثال، اگر یک مارک تبلیغاتی یک فروش داشته باشد، اس ام اس باید زمان شروع و زمان اتمام فروش را بگوید. علاوه بر این، بازاریابان باید اطمینان یابند که چه مواردی در حال فروش هستند. صرفا اعلام “لذت بردن از تخفیف” می تواند کاملا گمراه کننده باشد. در عوض، می توانید بگویید “از تخفیف 15٪ در تمام کفش های بچگانه لذت ببرید.”

در نتیجه اطلاعات دقیق تر، بهتر است.

 

 • نوشتن پیام کوتاه

هنگام نوشتن یک پیام تبلیغاتی، بهترین ارسال پیام کوتاه است که به موقع به مقصد می رسد. بازاریابان باید اطمینان حاصل کنند که پیام خود را در 160 کاراکتر مجاز برای اس ام اس پیام می کنند. نوشتن این نوع پیام ها می تواند شما را سردرگم کند، بنابراین در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما وجود دارد:

 • پیام اصلی را که می خواهید ارسال کنید، شناسایی کنید. که غذای رایگان، یادآوری انتصاب یا دعوتنامه است؟

اگر می خواهید مشتری اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول یا خدماتی که ارائه می دهیدداشته باشد، به جای تلاش برای توضیح آن به طور دقیق لینک داده شود.

 

 • شامل یک دکمه ( CTA ( Call to action است

نوشتن پیام بسیار عالی تنها کافی نیست. تزریق CTA در متن مشتری را قادر می سازد تا از فرصت هایی که ارائه شده است بهره مند شود. عدم وجود یک CTA موثر می تواند باعث کاهش میزان کلیک و تبدیل شود. اطمینان حاصل کنید که دکمه CTA شما چشم نواز و روشن است.

دکمه CTA همان دکمه‌ای است که کاربر را به سمت هدف مشخص شده سوق می‌دهد. این دکمه معمولا در بخش پایانی یک بیانیه فروش استفاده می‌شود؛ تا مشتریان چیز بیشتری بدانند یا کاری انجام دهند.

 

قدرت تبلیغات پیام های متنی را می توان در چهار کلمه توضیح داد: دسترسی، تعامل، سادگی و هزینه.

 • رسیدن: بیش از 5 میلیارد نفر در حال حاضر تلفن همراه دارند.
 • مشارکت: 98 درصد از تمام پیام های متنی خوانده می شود.
 • سادگی: شما برای ارسال یک متن نیاز به هیچ مهارت فنی یا طراحی ندارید.
 • هزینه: کمپین های پیام کوتاه (SMS) هزینه های ارسال را کاهش می دهند.

اخطار

پیامرسانی یک ابزار قدرتمند برای رسیدن به چشم انداز و مشتریان شما است … اما استفاده از آن آسان است و گاهی می تواند روابط مشتری و کسب و کار شما را به سرعت خراب کند. رسیدن به مخاطبان خود به سرعت و به طور مستقیم، با یک متن، می تواند به نظر یک رویا باشد … اما مطمئن شوید که شما انجام آن هیچ یک از اشتباهات زیر مرتکب نشوید:

هنگام ارسال یک پیام متنی یا پیام کوتاه، باید از دریافت کنندگان مجوز مستقیم داشته باشید تا قانونی به نظر برسد.

هنگامی که شما لیست خود را ایجاد می کنید، به سادگی اجازه دهید مردم بدانند شما به آنها احترام میگذارید و به آنها یک پیوند برای حفظ حریم خصوصی خود بدهید. فقط اطمینان حاصل کنید که هر زمان که تعدادی از آنها را جمع آوری می کنید مجوز دریافت می کنید. ساده ترین راه این است که مشتریان شما یک کلمه کلیدی برای ثبت نام داشته باشند.

ارسال یک پیام به افرادی که ثبت نام نکرده اند، غیر قانونی نیست … اما این یک راه عالی برای تحریک مشتریان شما است.

هیچ کس دوست ندارد که یک پیام بی فایده در تلفن خود داشته باشد.

هرگاه که می خواهید یک پیام تبلیغاتی برای اطلاع از یک رویداد یا تبلیغ کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید همیشه از خود بپرسید: آیا مشتری من این پیام را می خواهد؟

هر متنی که ارسال میکنید باید کوتاه و واضح باشد و برای گیرنده واضح باشد.

در هر کسب و کار متفاوت است … برای بعضی از کارها اس ام اس شما در حدود ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر به خوبی باز خورد دارد. اکثر مردم در طول این ساعت در خانه هستند، پس از کار راحت هستند و بیشتر احتمال دارد که با پیام شما ارتباط برقرار کنند، برای کسب و کارهای دیگر، ارسال یک پیام در صبح یا ظهر بهترین زمان برای دریافت پاسخ است.

یافتن زمان مناسب یک هنر است، در مورد زمانی که مردم بیشترین نیاز به محصولات و خدمات شما را دارند، فکر کنید …

اگر پیام های شما خیلی زود به روز به آنها ارسال شود، احتمالا توجه مخاطبان به موضوعات مهمی که در دست دارید را از دست می دهید.

خدمات دیگر

طراحی سایت | تولید محتوا | مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه | کامپیوتر | پرینتر | دوربین مداربسته | دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارتباط واتس اپ